Reklamowe teksty

COPYWRITING to nowa perspektywa dla Twojego biznesu. Kompleksowe przygotowanie treści, zarówno na stronę www, zapleczowe blogi, social media, jak i tradycyjne nośniki to spójna i nowoczesna technika marketingowa, oparta o praktyczną wiedzę i rynkowe badania. Internauci XXI wieku, funkcjonujący w szumie informacyjnym, wybierają jedynie wiarygodne, bogate w przydatną treść i atrakcyjne źródła. Nasze pisanie tekstów rozszerzysz działania wizerunkowe relatywnie niewielkim kosztem.

NASZE TEKSTY są pisane przez doświadczonych redaktorów, mających za sobą dziesiątki zrealizowanych projektów. Każda współpraca poprzedzona jest darmową wyceną. Każdy projekt jest realizowany na indywidualnych warunkach. Teksty zawsze są nowe i oryginalne, a ich napisanie poprzedza rzetelny research i poznanie specyfiki branży. Chwytliwe nagłówki, znajomość technik SEO copywriting, praca z nowoczesnymi aplikacjami – to wszystko gwarantuje zysk.

NASZYM KLIENTEM może być każdy podmiot gospodarczy. Przygotujemy pojedynczy artykuł dla dużej korporacji, z chęcią zaangażujemy się w rozwój start-upu. Piszemy krótkie formy w niewielkich ilościach, jednocześnie będąc gotowymi na wielomiesięczną współpracę obejmującą setki artykułów. Już dziś poznaj indywidualną wycenę realizacji Twojej potrzeby.

ZYSKUJESZ w wielu wymiarach. Oszczędzasz czas, który poświęciłbyś na próbę opisu swoich biznesowych działań, a sam wiesz, że nie zawsze znajdujesz odpowiednie słowa dla wyrażenia konkretnych intencji. Zespół doświadczonych redaktorów wie ponadto, jak ogromne znaczenie ma struktura tekstu, jego poszczególne elementy i forma ich ekspozycji. Współpracując z nami masz gwarancję uczciwych i prostych warunków umowy, terminowości i oryginalnych, kreatywnych treści, które wspomogą Twój marketing.

Nasza oferta to m. in.:

  • artykuły tematyczne, które możesz wykorzystać zarówno na blogu, jak i w tradycyjnej prasie;
  • redagowanie serwisów, czyli kompleksowa praca w ramach domeny, zawierająca m.in. dobór tematyki, planowanie i udostępnianie materiałów, a także ich promocję w social media.
  • prowadzenie blogów – na dowolny temat;
  • pisanie ebooków, czyli elektronicznych publikacji, które mogą stać się oryginalnym prezentem dla Twoich klientów, kreując Twój wizerunek jako branżowego lidera opinii;
  • redagowanie tekstów zapleczowych, rozwijających działania SEO;
  • kreowanie opisów produktów, które odświeżają formułę sklepów internetowych.

Jesteśmy otwarci na realizację indywidualnych zamówień. Pisanie to nasza pasja i zawód!