Praca dla copywritera

Lubisz czytać i pisać? Interesują Cię media i dziennikarstwo, ale nie chcesz iść w tym kierunku? Internet to dla Ciebie źródło rozrywki i informacji? Jeżeli na te pytania odpowiadasz twierdząco, możemy porozmawiać o pracy.

Albo, być może, wiesz już, czym jest copywriting. Wiesz, że skuteczny marketing w sieci opiera się o przygotowywanie tekstów zapleczowych, kreatywne opisy produktów i usług, blogowanie i działania w social media.

Chciałbyś zarabiać nie odchodząc od komputera? Lubisz wyzwania i współpracę z profesjonalnym zespołem? Szukasz możliwości generowania zysków… bez wychodzenia z domu?

Zapraszamy do współpracy. Przedstaw nam siebie i własne zainteresowania. Podeślij CV, z chęcią przeczytamy Twój przykładowy tekst. Naprawdę na dowolny temat. Ponieważ piszemy o wszystkim, tego samego oczekujemy od naszych potencjalnych współpracowników. Nie obawiaj się: treść, w którą wkłada się pasję, zawsze owocuje wynikami.

Jeżeli chcesz poznać kilka zasad skutecznego copywritingu, przygotuj się na podstawie dobrego źródła, jakim może być copywriting blog. Następnie napisz artykuł i wyślij go na nasz adres. Oferujemy elastyczny wymiar pracy. Piszesz tyle, ile jesteś w stanie, na podstawie wcześniejszych ustaleń. W krótkim czasie masz możliwość objęcia pieczy nad wybranym projektem content marketingowym.

Wymagamy:

  • sprawnej obsługi edytora tekstu
  • umiejętności korzystania ze źródeł (wyszukiwarki, media, nośniki tradycyjne)
  • zainteresowania branżą marketingową (rozwoju wiedzy na temat copywritingu)
  • realizowania konkretnych wytycznych zgodnych z wcześniejszymi ustaleniami.

Jak widzisz, nie jest źle 😉 Czekamy na Twój przykładowy tekst, CV i krótką autoprezentację.