Kim jesteśmy

poznaj nas

Pracujemy słowem od 2008 r.

Tworzymy zespół copywriterów, którzy trudnią się pisaniem tekstów od ponad 10 lat. Agencja powstała w 2008 r., początkowo zajmując się korektą i redakcją treści, jednak szybko rozszerzyliśmy usługi o tworzenie contentu na zamówienie. Obecnie firma składa się z trzech copywriterów specjalizujących się w różnych dziedzinach. Dzięki temu możemy się wzajemnie uzupełniać, dostarczając wysokiej jakości treści na dowolny temat. Każdy tekst jest poparty gruntownym researchem i znajomością danego zagadnienia. Przed przekazaniem go klientowi przechodzi korektę i redakcję, dlatego nadaje się od razu do publikacji.

Pisanie tekstów krok po kroku

Jak działamy

Pomysł i planowanie

Zbieranie informacji

Tworzenie treści

Korekta i redakcja

Dlaczego warto

Twoja agencja copywriterska

Dostarczamy profesjonalne treści w atrakcyjnych cenach. Współpracujemy z małymi, lokalnymi firmami, a także ze dużymi przedsiębiorstwami o ogólnopolskim zasięgu działania. Klienci zlecają nam usługi copywriterskie, ponieważ wiedzą, że treść odgrywa kluczową rolę w projektach zarówno internetowych, jak i marketingowych, a my dostarczamy ją na wysokim poziomie i korzystnych warunkach.

Gwarantujemy:

  • duże moce przerobowe,
  • krótkie terminy realizacji,
  • możliwość przygotowania treści na dowolny temat.

Konkurencyjność

Wysoką jakość tekstów łączymy z atrakcyjnymi stawkami. W przypadku długotrwałej, stałej współpracy i przy dużych zamówienia zapewniamy korzystne rabaty. Masz pewność profesjonalnej realizacji niezależnie od rodzaju i wielkości zlecenia.

Elastyczność

Krótkie teksty informacyjne, treści do broszur marketingowych, tematyczne artykuły o dużej wartości merytorycznej - służymy pomocą w tych i wielu innych zleceniach wymagających przygotowania treści. Pomożemy także Tobie.

Doświadczenie

Z powodzeniem wspomagamy klientów z najróżniejszych branż, od kosmetycznej i medycznej, poprzez budowlaną i przemysłową, skończywszy na rozrywkowej i gastronomicznej. Z przyjemnością zrealizujemy zlecenie również dla Ciebie.

Chcesz rozpocząć współpracę?

Napisz lub zadzwoń!