Kim jesteśmy

poznaj nas

Pracujemy słowem od 2008 r.

Tworzymy zespół copywriterów, którzy trudnią się pisaniem tekstów od ponad 10 lat. Agencja powstała w 2008 r., początkowo zajmując się korektą i redakcją treści, jednak szybko rozszerzyliśmy usługi o tworzenie contentu na zamówienie. Obecnie firma składa się z trzech copywriterów specjalizujących się w różnych dziedzinach. Dzięki temu możemy się wzajemnie uzupełniać, dostarczając wysokiej jakości treści na dowolny temat. Każdy tekst jest poparty gruntownym researchem i znajomością danego zagadnienia. Przed przekazaniem go klientowi przechodzi korektę i redakcję, dlatego nadaje się od razu do publikacji.

Pisanie tekstów krok po kroku

Jak działamy

Pomysł i planowanie

Zbieranie informacji

Tworzenie treści

Korekta i redakcja

Dlaczego warto

Twoja agencja copywriterska

Dostarczamy profesjonalne treści w atrakcyjnych cenach. Współpracujemy z małymi, lokalnymi firmami, a także ze dużymi przedsiębiorstwami o ogólnopolskim zasięgu działania. Klienci zlecają nam usługi copywriterskie, ponieważ wiedzą, że treść odgrywa kluczową rolę w projektach zarówno internetowych, jak i marketingowych, a my dostarczamy ją na wysokim poziomie i korzystnych warunkach.

Gwarantujemy:

  • duże moce przerobowe,
  • krótkie terminy realizacji,
  • możliwość przygotowania treści na dowolny temat.

Konkurencyjność

Wysoką jakość tekstów łączymy z atrakcyjnymi stawkami. W przypadku długotrwałej, stałej współpracy i przy dużych zamówienia zapewniamy korzystne rabaty. Masz pewność profesjonalnej realizacji niezależnie od rodzaju i wielkości zlecenia.

Elastyczność

Krótkie teksty informacyjne, treści do broszur marketingowych, tematyczne artykuły o dużej wartości merytorycznej - służymy pomocą w tych i wielu innych zleceniach wymagających przygotowania treści. Pomożemy także Tobie.

Doświadczenie

Z powodzeniem wspomagamy klientów z najróżniejszych branż, od kosmetycznej i medycznej, poprzez budowlaną i przemysłową, skończywszy na rozrywkowej i gastronomicznej. Z przyjemnością zrealizujemy zlecenie również dla Ciebie.

Zespół Copywriting24.pl

Kto tworzy Twoje teksty

Karolina Głodowska

Karolina Głodowska

Copywriter

Karol Leszczyński

Karol Leszczyński

CEO, redaktor, korektor

Franciszek Budzbon

Franciszek Budzbon

Copywriter, content marketer

Chcesz rozpocząć współpracę?

Napisz lub zadzwoń!