Portfolio

Copywriting

Dla oferującej opisy produktów firmy eCopywriting stworzyliśmy kompleksową strategię content marketingową obejmującą działania w social media, bloga firmowego i tworzenie tematycznych stron.

Kraina Obrazu

Dla firmy Kraina Obrazu wymyśliliśmy chwytliwą nazwę marki wraz z wolną domeną z końcówką .pl. Ponadto przygotowaliśmy serię tekstów reklamowych wspomagających promocję firmy w Internecie.

MaturaNa5

Dla serwisu maturalnego MaturaNa5.pl napisaliśmy kilkadziesiąt szczegółowych analiz motywów literackich. Stworzyliśmy kompleksową pomoc dla maturzystów przygotowujących się do egzaminu z języka polskiego.

Copywriting Blog

Zapraszamy na blog copywritera prowadzony przez jednego z naszych pracowników. Dowiesz się na nim, jak pisać teksty, poznasz nasz warsztat i zobaczysz, jak wygląda codzienna praca copywritera.

Interpunkcja.com.pl

Na potrzeby serwisu Interpunkcja.com.pl przygotowaliśmy specjalistyczne artykuły z zakresu polskich znaków przystankowych. Stworzyliśmy zestaw praktycznych porad wskazujących, jak i gdzie stawiać przecinki.

Jak-Napisac.pl

Dla strony Jak-Napisac.pl stworzyliśmy zestaw profesjonalnych artykułów klarownie i przystępnie wyjaśniających, w jaki sposób napisać różnego rodzaju pisma, dokumenty i teksty. Przekrój tematyczny strony jest bardzo szeroki i obejmuje wiele rozmaitych kategorii.

AdCopy

Na zamówienie agencji AdCopy wykonujemy teksty reklamowe wspomagające sprzedaż. Jako podwykonawcy dla agencji AdCopy dostarczamy treści marketingowe na potrzeby wielu projektów z różnych branż.

Prezentacje-Maturalne.pl

Dla serwisu edukacyjnego Prezentacje-Maturalne.pl stworzyliśmy blisko 500 prac z zakresu języka polskiego i literatury, w tym szereg szczegółowych opracowań wraz z dokładną bibliografią.