Portfolio

Open Space Interiors

Open Space Interiors to międzynarodowa firma zajmująca się dystrybucją amerykańskich mebli marek premium. Skoro produkty premium, to i copywriter musi być z najwyższej półki. Kłaniam się!

IT Academy

Szkoła programowania IT Academy poszukiwała copywritera, który przygotowałby wysokiej jakości treści promocyjne do wydawnictw prasowych. W ten sposób firma trafiła na mnie, a ja zapewniłem oczekiwaną pomoc.

NordicSklep.pl

Wsparcie copywriterskie dla sklepu internetowego NordicSklep.pl objęło przygotowaniu kilkuset atrakcyjnych marketingowych i zoptymalizowanych pod pozycjonowanie opisów produktów turystycznych i trekkingowych.  Większa sprzedaż i wyższe pozycje strony w wynikach wyszukiwania to efekty mojej pracy.

Kompromix

Agencja interaktywna Kompromix zgłosiła zapotrzebowanie na wsparcie copywriterskie obejmujące przygotowywanie treści na strony internetowe dla jej klientów. Satysfakcja ze współpracy zaowocowała kolejnymi zleceniami.

GrupaGrafika

GrupaGrafika to studio graficzne projektujące m.in. strony WWW i sklepy internetowe. W odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów na wartościowe treści firma poszukiwała copywritera, w związku z czym nawiązaliśmy współpracę, która z powodzeniem trwa do dzisiaj.

FitWoman.pl

FitWoman.pl to serwis internetowy o tematyce sportowej i fitness, skierowany przede wszystkim do kobiet. W związku z zapotrzebowaniem na nową, merytoryczną treść pojawiła się konieczność nawiązania współpracy z copywriterem, na co z przyjemnością przystałem.

UbierzSie

Na zamówienie sklepu internetowego UbierzSie.com oferującego ubrania marek premium systematycznie dostarczam treści pozycjonujące i marketingowe. Skupiają się one głównie na historii i najważniejszych założeniach poszczególnych firm, których produkty są dostępne w sklepie.

PublBox

PublBox to międzynarodowy start-up działający w branży social media, który wspiera obsługę wielu profili w mediach społecznościowych. Z myślą o prezentacji i promocji produktów firmy na jej zamówienie co miesiąc przygotowuję merytoryczne artykuły blogowe.