Kim jesteśmy

poznaj nas

Pracujemy słowem od 2008 r.

Tworzymy zespół copywriterów, którzy trudnią się pisaniem tekstów od ponad 10 lat. Agencja powstała w 2008 r., początkowo zajmując się korektą i redakcją treści, jednak szybko rozszerzyliśmy usługi o tworzenie contentu na zamówienie. Obecnie firma składa się z trzech copywriterów specjalizujących się w różnych dziedzinach. Dzięki temu możemy się wzajemnie uzupełniać, dostarczając wysokiej jakości treści na dowolny temat. Każdy tekst jest poparty gruntownym researchem i znajomością danego zagadnienia. Przed przekazaniem go klientowi przechodzi korektę i redakcję, dlatego nadaje się od razu do publikacji.

Pisanie tekstów krok po kroku

Jak działamy

Pomysł i planowanie

Zbieranie informacji

Tworzenie treści

Korekta i redakcja

Dlaczego warto

Twoja agencja copywriterska

Dostarczamy profesjonalne treści w atrakcyjnych cenach. Współpracujemy z małymi, lokalnymi firmami, a także ze dużymi przedsiębiorstwami o ogólnopolskim zasięgu działania. Klienci zlecają nam usługi copywriterskie, ponieważ wiedzą, że treść odgrywa kluczową rolę w projektach zarówno internetowych, jak i marketingowych, a my dostarczamy ją na wysokim poziomie i korzystnych warunkach.

Gwarantujemy:

  • duże moce przerobowe,
  • krótkie terminy realizacji,
  • możliwość przygotowania treści na dowolny temat.

Konkurencyjność

Wysoką jakość tekstów łączymy z atrakcyjnymi stawkami. W przypadku długotrwałej, stałej współpracy i przy dużych zamówienia zapewniamy korzystne rabaty. Masz pewność profesjonalnej realizacji niezależnie od rodzaju i wielkości zlecenia.

Elastyczność

Krótkie teksty informacyjne, treści do broszur marketingowych, tematyczne artykuły o dużej wartości merytorycznej - służymy pomocą w tych i wielu innych zleceniach wymagających przygotowania treści. Pomożemy także Tobie.

Doświadczenie

Z powodzeniem wspomagamy klientów z najróżniejszych branż, od kosmetycznej i medycznej, poprzez budowlaną i przemysłową, skończywszy na rozrywkowej i gastronomicznej. Z przyjemnością zrealizujemy zlecenie również dla Ciebie.

Zespół Copywriting24.pl

Kto tworzy Twoje teksty

Karol Leszczyński

Copywriter, redaktor.

Właściciel i założyciel Copywriting24. Przez jego ręce przechodzi każdy tekst. Wyznacza kierunek, tworzy strategie. Copywriter i redaktor od 2009 roku. Zaczynał jako freelancer. Urodził się i mieszka w Toruniu. Lubi podróże, ciekawe historie i aktywny wypoczynek. Zawsze wie, gdzie postawić przecinek – i nie waha się o tym powiedzieć. WWW: Karol-Leszczynski.pl

Franciszek Budzbon

Copywriter, content marketer.

Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na UMK (spec. Branding i PR). Aktywny w mediach społecznościowych. Zbiera branżowe doświadczenie od 2009 roku. W Copywriting24 praktycznie od samego początku pisze o wszystkim. Wymyśla historie, tworzy narracje, redaguje blogi. Miłośnik literatury, muzyki, rzemieślniczego piwa i Bydgoszczy.

Michał Bleja

Redaktor, content editor.

W Copywriting24 jest najkrócej - dołączył do zespołu w 2016 roku, choć w branży działa dłużej. Specjalizuje się w pisaniu artykułów tematycznych z obszaru budownictwa, motoryzacji, architektury, finansów i gastronomii. Wie, jak działa czujnik kontraktonu, jak najlepiej wybrać kredyt hipoteczny i jak obniżyć cenę OC.

Chcesz rozpocząć współpracę?

Napisz lub zadzwoń!